fbpx
Opinie

Bardzo szczegółowy dźwięk, niewymuszona muzykalność_Test Ultimate

Test wzmacniacza Ultimate w HiFi Pig, czerwiec 2021, autor: Janine Elliot

„Ultimate był bardzo ciekawym wzmacniaczem do zrecenzowania; mnóstwo udogodnień i wejść oraz ogólny dźwięk, który jest bardzo szczegółowy. Nie zabiera niczego ze źródeł dźwięku, co jest dobrą rzeczą, mając niewymuszoną muzykalność, która tylko czasami brzmiała odrobinę klinicznie, coś, co znacznie się poprawiło, gdy włączyłam wzmacniacz – nie oczekuj cudów dopóki nie włączysz go na 200 godzin. Wygląda dobrze, a pilot bardzo mi się podobał! Ten wzmacniacz jest oparty na konstrukcji HPCS i jako taki jest zaprojektowany tak, aby pasował do uszu słuchacza, a moje uszy efekt cieszył.”

Czytaj dalej (test w języku angielskim)

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box