fbpx
Wydarzenia

Pierwszy Mistrzowski Kurs Pianistyczny

Celem kursu było stworzenie wszelkich warunków umożliwiających wszechstronny rozwój młodych pianistów.
Wspaniałe wnętrza pałacu, fortepiany firmy Yamaha – udostępnione specjalnie na okazję warsztatów, bogata oferta wykładów, włącznie z warsztatami dramaterapii i oczywiście sama oferta  pałacu-hotelu stanowią wyjątkową okazję i łączą się w harmonijną całość w
muzycznej podróży nad opracowywaniem dzieł wielkich kompozytorów.
Wśród wykładowców znaleźli się wybitni profesorowie, m.in. laureaci Konkursu Chopinowskiego, wykładowcy uczelni wyższych w Polsce, koncertujący na całym świecie pianiści m.in. Andrzej Jasiński, Janusz Olejniczak, Jerzy Sterczyński.

 

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box