fbpx
Wydarzenia

Targi High End, Monachium, 10-13 Maja 2018r.

Niektórzy uważają to za ostateczne źródło inspiracji audiofilskich. Inni uważają to za datę biznesową o najwyższym priorytecie. Jedni i drudzy mają rację.

Łącznie do Monachium przybyło 7557 gości z 73 krajów. Oznacza to nieco sześć procent mniej odwiedzających w porównaniu z HIGH END 2017. Udział odwiedzających branżę z całego świata stanowił w rzeczywistości 70 procent. Po Niemczech czterema najbardziej reprezentowanymi krajami są: Wielka Brytania, Szwajcaria, Włochy i Holandia. Jest to połączenie prezentacji muzycznych, prezentacji najbardziej wyszukanych linii wyposażenia, warsztatów i urzekających wykładów, które od dziesięcioleci stanowiły HIGH END, przyciągając dealerów, konsumentów, a także przedstawicieli branży audio i dostawców, na wystawę w Monachium.

Więcej szczegółów

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box