fbpx
Opinie

DM 250_naturalność i neutralność brzmienia_test w Hifi Knights

Test wzmacniacza DM 250 w hifiknights.com, październik 2019r. Autor: Marek Dyba

„Po prostu chce się go słuchać i piszę to ja, fan urządzeń lampowych kochający je za nadzwyczajną organiczność prezentacji. Wiele osób oprócz brzmienia doceni zapewne również relatywnie niewielkie rozmiary, nietuzinkowy dizajn frontu (i pilota) oraz stronę praktyczną, czyli wysoką moc, wyjście pre-out, wejście na końcówkę mocy i phono dla wkładek MM. Wszystkie te elementy sprawiają, że to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych na rynku w swojej cenie, mogąca także śmiało stawać w szranki z niejednym droższym konkurentem. Kolejny raz mogę więc z dumą napisać – dobre bo polskie!” Marek Dyba, hifiknights.com

Czytaj dalej 

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box