fbpx

Dostawa

Staramy się, aby zamówienia były dostarczane w terminie 5–6 dni roboczych od momentu zaksięgowania całej płatności na naszym rachunku bankowym. Zamówienia mogą być dostarczane bez ograniczeń terytorialnych.

Kupujący przy odbiorze przesyłki od kuriera ma prawo i obowiązek sprawdzić zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń kurier jest zobowiązany do spisania protokołu i odbioru towaru celem zwrócenia go producentowi.

Zamówienia dostarczane są na adres wskazany przez kupującego. Przesyłka może nie zostać dostarczona, albo zostać dostarczona z opóźnieniem, jeżeli kupujący wskazał błędny adres.

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box