fbpx
Wydarzenia

HIGH END Monachium_zapraszamy po pandemii

HIGH END, znana na całym świecie wystawa audio, jest niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o imponujące nadawanie brzmienia najwyższej jakości reprodukcji muzyki.

Od 40 lat zapewnia pomysły i impuls producentom, sprzedawcom i konsumentom wysokiej jakości elektroniki użytkowej. Podczas czterech dni majowego wydarzenia cały świat ekspertów i profesjonalistów audio zbiera się w Monachium, aby odwiedzić setki wystawców z ponad 40 różnych krajów, prezentując swoje innowacje w salach i atriach centrum wydarzeń MOC.

550 wystawców
30 000 metrów kwadratowych
1 500 marek
21 000 zwiedzających

Więcej szczegółów pod linkiem: https://www.highendsociety.de/high-end.html

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box