fbpx
Wydarzenia

Premiera nowego wzmacniacza Ultimate na targach HiFi-Tage w Stuttgarcie

Struss Audio, podczas targów HiFi Tage w Stuttgarcie zaprezentował uczestnikom nowy wzmacniacz Ultimate.

Tegoroczna edycja targów miała miejsce we wrześniowy weekend (7-8.09.2019) w hotelu HolidayInn w Stuttgarcie.
Polski sprzęt zagrał w towarzystwie polskich kolumn Ciarry. W pokazie wzięły udział przetworniki Mytek Manhatan II i RT-Projekt oraz znane i lubiane kable Black Rhodium.
Prezentacja muzyczna cieszyła się dużym zainteresowaniem pasjonatów muzyki. Słuchacze ciepło przyjęli nowy wzmacniacz Ultimate, wcześniejsza produkcja DM 250 również cieszyła się uznaniem.
W tegorocznej edycji targów HiFi-Tage w południowych Niemczech zaprezentowało się około 300 marek. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie: https://xn--sddeutsche-hifitage-59b.de/aussteller/

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box