fbpx
Wydarzenia

Struss Audio na targach HiFi Tage w Hamburgu

Struss Audio, podczas targów HiFi Tage w Hamburgu zaprezentował uczestnikom wzmacniacz DM 250 i końcówkę mocy MPA 400.

Tegoroczna edycja targów miała miejsce w pierwszy weekend lutego (dokładnie 2-3.02.2019) w hotelu HolidayInn w Hamburgu.
Polski sprzęt zagrał w towarzystwie włoskich kolumn Opera Grand Callas. W pokazie wziął udział również włoski odtwarzacz CD Uno oraz przetwornik Mytek.
Prezentacja muzyczna cieszyła się dużą frekwencją. Pokój hotelowy, w którym się odbyła cały czas wypełniony był pasjonatami muzyki. Słuchacze doceniali naturalność brzmienia i głęboki bas.
Targi w Hamburgu to druga pod względem wielkości impreza audio w Niemczech. W tegorocznej edycji zaprezentowało się około 400 marek. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie: https://www.hifitage.de/veranstaltungsort/aussteller/ 

Soundastic

Szanowni Państwo, informujemy, że właściciele Struss Audio podjęli decyzję o zmianie nazwy spółki na Soundastic. Pod nową nazwą nadal będziemy produkować sprzęt audio, stawiając sobie za cel umożliwienie Państwu obcowania z pięknym i czystym dźwiękiem.

Dear Sirs, we would like to inform you that the owners of Struss Audio have decided to change the company's name to Soundastic. We will continue to produce audio equipment under the new name, with the goal of enabling you to experience beautiful and clear sound.

soundastic_logo
Holler Box